Výcvik

Termíny výcviku

pro štěňata a začátečníky léto 2010:

AKTUÁLNÍ TERMÍNY VÝCVIKŮ :

O prázdninách cvíčíme v úterky a neděle odpoledne, ale jen po předchozí domluvě. Pokud se některé úterý nebo neděli chystáte přijít cvičit, napište mi sms na 608870080 a já vám konání výcviku potvrdím.  

V tomto kurzu se štěňátka učí  formou hry  správné komunikaci s lidmi i psími kamarády a základní dovednosti pro spokojené soužití v lidské společnosti (netahat na vodítku, chodit u nohy, sedni, lehni, vstaň, zůstaň, základy přivolání, relaxaci, jak se zdraví lidi, jak se zdraví psi, jak si správně hrát, nechat se prohlédnout od doktora, nebaštit fujtajbly ze země a mnoho dalších důležitých dovedností).

Výcvik zpestřujeme základy agility. Lekce je dělená do 20 minutových bloků mezi kterými si mohou pejsci spolu pohrát a psychicky si od těch povelů odpočinout

Na kurz mohou docházet štěňátka od 10 týdnů věku.

Co s sebou na výcvikovou lekci:

vodítko - krátké pevné ( ne flexi), obojek pevný ( ne stahovací), motivační dobrotky pro psa ( kousky piškotů, páreček, vařené kuře... apod.) - něco co bude pejskovi vzácné a bude si toho moci užívat jen při výcviku, hračku ( balónek, pískátko)- opět by to měla být hračka, kterou normálně pejsek nemá k dispozici a jen se vytáhne na cvičení a bude mu moc vzácná, misku na vodu.