Hotel

Bíglí hotel - hlídání jen pro bíglíky

Letíte k moři ??? Jedete lyžovat ?? Potřebujete pohlídat svého bíglíka ??

Váš bíglík si může tady užít tento čas bez vás - ve smečce mezi svými stejně strakatými a stejně veselými kamarády.

Náš bíglí hotel se zaměřuje jen na hlídání bíglů - a to je velká výhoda -  hlavně pro pejsky . Bíglíci jako smečkoví tvorové mohou celé dny běhat po bezpečně oplocené zahradě spolu s naší smečkou. Když si chtějí odpočinout mohou si vlézt průchodem do své místnosti s pelíšky a boudičkami, nebo se jen tak plácnout na sluníčko pod borovici. Ale většinou nepotřebují odpočívat - stačí v noci . Spinkání si vyberou buď s ostatními pejsky v místnosti, ze které mohou kdykoli ven se vyvenčit a zase zpět do tepla a sucha a nebo pokud chtějí raději soukromí mají k dispozici další pokojíčky. Pokud je mokro či zima v pokojíčkách jim pustím podlahové topení a hned je tam příjemně.

Bíglíci se spolu pěkně skamarádí a nemívám problémy s tím, že by se nesnesli a třeba se poprali. Samozřejmě u žrádla je odděluji, nebo při háravé fenečce se taky pejsci nemohou potkat .. to vše pohlídám, tak aby se nic nestalo.

Většinou se hned začlení do smečky a ani nepostřehnou, že už jste jim odjeli.. to pak často slzí spíše páníci....

Veterinární výlohy vzniklé v době pobytu u nás si hradí majitel psa.

Pejsky přijímáme a vydáváme po předchozí domluvě. Také návštěvu hotelu si, prosím, předem dohodněte. Vzhledem k tomu, že provádíme také  výcviky, individuální hodiny a chodíme s pejsky na procházky, mohlo by se stát, že na hotelu zrovna nikoho nezastihnete. Děkujeme za pochopení.

 

Ubytování s výcvikem

20/11/2009

nabízíme ubytovaným pejskům také smysluplný program …více zde

Veterinární podmínky ubytování

20/11/2009

Co požadujeme od ubytovaných pejsků…více zde